Kontakt


ul. Madalińskiego 10/16, 02-513 Warszawa
bilety: (+48) 22 379 33 33
tel.: (+48) 22 379 33 00, 849 35 53
fax: (+48) 22 849 35 51, 379 33 01
sekretariat@nowyteatr.org

Karolina Ochab
Dyrektor Naczelna
(+48) 22 379 33 00
sekretariat@nowyteatr.org

Krzysztof Warlikowski
Dyrektor Artystyczny
anna.blazejewska@nowyteatr.org

Małgorzata Kleczkowska
Sekretariat
(+48) 22 379 33 00
sekretariat@nowyteatr.org

Katarzyna Łuszczyk
Asystent Dyrektora Artystycznego
katarzyna.luszczyk@nowyteatr.org

Ryszard Malarski
Dyrektor ds. Inwestycji
(+48) 22 849 59 59
ryszard.malarski@nowyteatr.org

Paweł Kamionka
Dyrektor ds. Technicznych i Administracyjnych
(+48) 22 379 33 11
pawel.kamionka@nowyteatr.org

Piotr Gruszczyński
Dramaturg
piotr.gruszczynski@nowyteatr.org

Anna Błażejewska
Asystent Dramaturga
(+48) 22 379 33 15
anna.blazejewska@nowyteatr.org

Adam Kasjaniuk
Koordynacja Pracy Artystycznej
(+48) 22 379 33 45
adam.kasjaniuk@nowyteatr.org

Adam Sienkiewicz
Kierownik Działu Produkcji / Producent 
(+48) 22 379 33 23
adam.sienkiewicz@nowyteatr.org

Anna Makowska
Producent / Biuro Obsługi Widzów
(+48) 22 379 33 13
anna.makowska@nowyteatr.org

Joanna Nuckowska
Kurator projektów / Producent (urlop wychowawczy)
(+48) 22 379 33 22
joanna.nuckowska@nowyteatr.org

Ewa Cichowicz-Vedral
Promocja i PR (urlop macierzyński)
(+48) 22 379 33 16
promocja@nowyteatr.org

Natalia Osadowska 
Promocja / Produkcja 
(+48) 22 379 33 16
natalia.osadowska@nowyteatr.org

Zofia Szymanowska
Impresariat
(+48) 22 379 33 17
zofia.szymanowska@nowyteatr.org

Katarzyna Błażejewska
Kierownik widowni
 
Olga Sozoniuk
Administracja
(+48) 22 849 80 21
olga.sozoniuk@nowyteatr.org
 
Joanna Ostromecka
Główna Księgowa
(+48) 22 849 35 98 
joanna.ostromecka@nowyteatr.org
 
Elżbieta Bańka
Księgowość 
ksiegowosc@nowyteatr.org
 
Sylwia Borkowska
Księgowość / Kadry 
ksiegowosc@nowyteatr.org